Міліціонери зіграли джаз для дітейБлагодійний концерт для мешканців обласного центру провів оркестр управління МВС України в Хмельницькій області. Такі виступи уже стали традиційними на Хмельниччині і їх з нетерпінням чекають як поціновувачі музичного мистецтва, так і самі музиканти.

Цього разу концертна програма була розрахована на молодь і школярів.Міліціонери зіграли джаз для дітейБлагодійний концерт для мешканців обласного центру провів оркестр управління МВС України в Хмельницькій області. Такі виступи уже стали традиційними на Хмельниччині і їх з нетерпінням чекають як поціновувачі музичного мистецтва, так і самі музиканти.

Цього разу концертна програма була розрахована на молодь і школярів.
Відомий далеко за межами області і, навіть, України, музичний колектив познайомив юних слухачів зі світовою класикою джазового мистецтва. Всесвітньо відомі твори прозвучали у віртуозному виконанні музикантів у погонах та чудовому аранжуванні диригента оркестру — заслуженого артиста України підполковника міліції Сергія Рабійчука.

На період новорічно-різдвяних свят у різних населених пунктах області запланована ще ціла низка оркестрових виступів, які мають на меті створити подолянам гарний святковий настрій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього