Нацрада повідомила що з 8 по 12 вересня було перевірено 551 заклад, при цьому не було виявленожодного порушника – отже, готелі і ресторани починають дотримуватися припису регулятора і самостійно позбавляються від забороненого законом російського телебачення

Міліція і Нацрада провели ревізію в Хмельницькій областіМіліція і Нацрада провели ревізію в Хмельницькій області

Доки питання з цифровим ефірним мовленням підвішані за хвіст і тільки шукають свої відповіді, Нацрада продовжує активно вирішувати питання із забороненими російськими телеканалами. Так, в співпраці з певними службами МВС регулятор телеринку закінчив перевірки ресторанів і готелів Хмельницької області.
Нацрада повідомила що з 8 по 12 вересня було перевірено 551 заклад, при цьому не було виявленожодного порушника – отже, готелі і ресторани починають дотримуватися припису регулятора і самостійно позбавляються від забороненого законом російського телебачення.
При цьому, за твердженням регулятора, незважаючи на зразкову поведінку області відносно дотримання Європейської конвенції по трансграничному телебаченню, в Хмельницькому регіоні був виявлений нелицензированый провайдер програмної послуги. Так що таємне зусиллями Нацради продовжує ставати явним. Сподіваюся, і до інших секретів орган добереться.

mediananny.com

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього