Після огляду вмісту мішків з’ясувалося, що чоловік перевозив близько 20 тисяч агітаційних листівок з компрометуючою інформацією щодо одного з кандидатів у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №191
Міліція затримала Хмельничанина з компроматом на кандидата у народні депутатиСпівробітники Віньковецького райвідділу міліції у селі Зіньків зупинили автомобіль «Шевроле Лачетті» під керуванням 26-річного мешканця Хмельницького. Увагу правоохоронців привернули два білі поліетиленові мішки, заповнені паперами.
Міліція затримала Хмельничанина з компроматом на кандидата у народні депутати

Після огляду вмісту мішків з’ясувалося, що чоловік перевозив близько 20 тисяч агітаційних листівок з компрометуючою інформацією щодо одного з кандидатів у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №191. Окрім іншого, листівки не містили відповідних реквізитів виробника та інформації про тираж.

Наразі вирішується питання про притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності за статтею 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення — Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Відповідно до санкції статті передбачено покарання у вигляді накладення штрафу на громадян у розмірі від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів, а на посадових осіб — від п\’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Нового начальника поліції Хмельниччини антикорупціонери підозрюють у незаконному збагаченні

Громадська організація “Центр протидії корупції” розпочала вивчення декларацій