"Міліції я практично ніколи не вірив"
Так починається лист до хмельницької обласної газети «Подільські вісті» жителя села Глібів Новоушицького району. В листі Андрій Прокопчук дякує працівникам Новоушицького райвідділу міліції за оперативно розкриту крадіжку з його будинку."Міліції я практично ніколи не вірив"
Так починається лист до хмельницької обласної газети «Подільські вісті» жителя села Глібів Новоушицького району. В листі Андрій Прокопчук дякує працівникам Новоушицького райвідділу міліції за оперативно розкриту крадіжку з його будинку.
Поки чоловік порпався на городі, непроханий гість поцупив з хати гаманець з грошима.
\”Думав уже махнути рукою, та все ж послухався друзів і зателефонував до міліції. А далі вже не переставав дивуватися. По-перше, швидкості реагування, бо за якихось сорок хвилин до мене з району вже примчала міліцейська машина. А, по-друге, це була, як я розумію, справді професійна робота. Хоч злодюжка виявився аж із сусіднього села, його вирахували настільки оперативно, що той навіть гаманця не встиг як слід роздивитися і знайти всі гроші\”, – пише Андрій. – \”Отож тепер мені точно відомо, що й у нашій міліції є люди, яким я цілком можу довіряти\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього