Мільярд гривень у місцеві бюджети Хмельниччини
може принести законопроект Сергія Лабазюка.Мільярд гривень у місцеві бюджети Хмельниччини
Місцеві бюджети щорічно зможуть отримувати додаткові 1,1 млрд.гривень.Це стало можливим після прийняття законопроекту № 3006 під час «аграрного дня» в парламенті. Як зазначив один із авторів законопроекту, нардеп Сергій Лабазюк, Верховна Рада дозволила передавати територіальним громадам землі, визнані судом відумерлою спадщиною (майно померлого, яке не переходить до його спадкоємців).
Разом з тим, ухвалений закон встановлює, що у разі, якщо до складу спадщини входить нерухоме майно (у тому числі земельна ділянка), орган місцевого самоврядування подає до суду заяву про визнання спадщини відумерлою за місцем перебування майна, а не за місцем відкриття спадщини, як визначено в чинному законодавстві.
За словами С. Лабазюка, законодавчий акт визначає, що у разі відсутності спадкоємців або на виконання заповіту особою, яка управляє спадщиною, до складу якої входить земельна ділянка, є сільська, селищна, міська рада за місцем розташування такої земельної ділянки.
За підрахунками експертів, у результаті прийняття даного законопроекту місцеві бюджети щорічно зможуть отримувати додаткові 1,1 млрд.гривень.
Крім цього нардеп наголосив, що це вже третій «аграрний день» у Верховній Раді, під час якого були прийняті важливі для реформування галузі рішення.
Як зазначив політик, прийняття законопроекту №2150а, в якому він також виступив співавтором, сприятиме підвищенню рівня харчової, екологічної та санітарно-епідемічної безпеки в нашій країні та сприятиме подальшій інтеграції в ЄС.
Прийнятий законопроект №2920 сприятиме довгостроковому плануванню інвестиційної діяльності та залученню інвестицій у аграрну галузь України, гарантуватиме довгострокову оренду земельних ділянок с/г призначення та стабільність у землекористуванні.
Нардеп також додав, що практику проведення тематичних днів у парламенті потрібно продовжити задля якісних змін і перетворень в АПК.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього