Міністр інформаційної політики поспілкувався з колегами
Міністр інформаційної політики завітав на Поділля – колеги-журналісти частували Юрія Стеця гострими запитаннями.Міністр інформаційної політики поспілкувався з колегами
Міністр інформаційної політики завітав на Поділля – колеги-журналісти частували Юрія Стеця гострими запитаннями.
Народження нового міністерства минулого року відбулося у столиці. Інформаційною політикою в державі з 2 грудня завідує Юрій Стець. Нещодавно призначений посадовець завітав на Поділля та поспілкувався з журналістами місцевих ЗМІ, а ще розповів про майбутні нововведення для четвертої гілки влади.
Нове міністерство – нова політика. Могутність інформаційної зброї у воєнному конфлікті довела продумана пропаганда Кремля. Тож не дозволити вербувати населення сепаратистськими закликами намагатимуться в новому відомстві.

Водночас кадровий потенціал міністерства інформаційної політики до роботи приступить лише з понеділка. Увагу у відомстві планують зосередити на Інтернет-виданнях, саме через них органи ФСБ Росії проводять свою політику. Співпрацювати посадовці планують зі свідомими блогерами.
Водночас до державних засобів Інформації в нового міністра позиція жорстка – таких не повинно існувати – відповідний законопроект вже поданий на розгляд до Верховної ради.
Водночас Юрій Стець обіцяє підняти українське книгодрукування та відновити правильне трактування історичних подій. Хоча якими засобами впливу буде користуватися відомство, не уточнив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього