Мобільний додаток ПриватБанку iPay популярний серед хмельницьких таксистів
Погодні умови час від часу вносять свої корективи у наші звички. Ось так і трапилося одного дня – у негоду прийшлось викликати таксі. І от халепа: в гаманці, окрім банківської картки, лише дрібна готівка, якої не вистачає для розрахунку…Мобільний додаток ПриватБанку iPay популярний серед хмельницьких таксистів
Погодні умови час від часу вносять свої корективи у наші звички. Ось так і трапилося одного дня – у негоду прийшлось викликати таксі. І от халепа: в гаманці, окрім банківської картки, лише дрібна готівка, якої не вистачає для розрахунку…
“Де найближчий банкомат?” – запитав у таксиста і на моє здивування водій дістав мобільний телефон і гордовито повідомив, що приймає до оплати банківські картки. Ось так Хмельницькі таксисти дивують своїх клієнтів.
В Хмельницькому піонером у масовому використанні безкоштовного мобільного додатку від ПриватБанку iPay для Android та iOS стало “Стильне таксі” 62 62 62, яке запровадило для своїх пасажирів цей загальнодоступний сервіс.
“Немає готівки – не проблема. Наша служба таксі відкриває нові можливості на прохання своїх клієнтів, – ділиться враженнями директор “Стильного таксі” 62 62 62 Сергій Василевський. – Якщо ви хочете оплатити свою поїздку за допомогою картки, просто скажіть про це диспетчеру, коли будете замовляти таксі”.
Нагадаємо, що вищезгадана служба таксі одна з перших в місті реалізувала можливість виклику таксі онлайн із сайту 626262.com.ua та розробили спеціальний Android-додаток для виклику машини без дзвінка диспетчеру.
Додаток iPay можна використовувати у будь-якій сфері послуг, адже для прийому оплати потрібен лише смартфон та доступ до мережі Інтернет.
ПриватБанк є лідером з розробки мобільних додатків для своїх клієнтів. Перелік додатків, інструкцій, а також завантаження можна знайти на сайті ПриватБанку http://pb.ua/ua/apps/

Прес-служба ПриватБанку в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього