Мобілізований сержант загинув у Кам’янці-Подільському
У місті Кам’янець-Подільському, у новоствореному військовому підрозділі інженерних військ загинув сержант. О шостій годині ранку в спальному приміщені, без будь-яких ознак життя, знайшли його тіло. Вже наприкінці травня він мав би відбути на Схід країни у зону АТО. У померлого військовослужбовця залишилася дружина і троє дітей.Мобілізований сержант загинув у Кам’янці-Подільському
У місті Кам’янець-Подільському, у новоствореному військовому підрозділі інженерних військ загинув сержант. О шостій годині ранку в спальному приміщені, без будь-яких ознак життя, знайшли його тіло. Вже наприкінці травня він мав би відбути на Схід країни у зону АТО. У померлого військовослужбовця залишилася дружина і троє дітей.

Одна із версій смерті сержанта Курика – серцевий напад внаслідок блокування легеневої артерії. За словами командира військової частини, 45-річного чоловіка мобілізували з Рівненської області 19 березня. А 30 квітня він прибув у розпорядження військової частини. Наприкінці травня, після проходження навчання, мав би відбути у зону АТО. Напередодні нещасного випадку військовослужбовець був у звільнені,- повідомив телеканал \”Екслюзив\”.

На здоров”я чоловік не скаржився. За висновками медиків Рівненського військкомату, – був абсолютно здоровим. Відомості по факту смерті сержанта внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування.

У військовій частині навчання проходить 122 мобілізованих. Такий випадок стався вперше. Правоохоронці Кам”янець-Подільського міськвідділу міліції проводять слідчі дії. Їм ще належить встановити: чи могли у військовій частині вчасно надати медичну допомогу. У померлого військовослужбовця залишилася дружина і троє дітей: 5, 6 та 7 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього