Модернізація допомогла зекономити  27 млн. кубометрів газу На території області реалізовано 228 проектівМодернізація допомогла зекономити  27 млн. кубометрів газу Протягом 2010-2015 років впроваджені інвестиційні проекти з модернізації комунальної теплоенергетики у Хмельницькій області дали економію у 26,9 млн.куб.м. природного газу та 7,1 млн. кВт електроенергії.

Про це зазначено у звіті однойменної обласної програми, опублікованій на сайті обласної ради.

Фінансування заходів здійснювалось за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів та власних коштів підприємств. Загалом, використано 182,2 млн. грн при прогнозованих видатках на суму 736,5 млн. грн.

Загалом реалізовано 228 проектів з модернізації комунальної теплоенергетики в області.

А саме – модернізовано технологічне обладнання та виконано ряд заходів із заміщення природного газу альтернативними видами палива за рахунок реконструкції котелень із заміною старих котлів на сучасні твердопаливні; проведено переоснащення котелень зі заміною зношеного та неефективного обладнання, модернізацію котлів, встановлення індивідуальних теплових пунктів, заміну аварійних і ветхих теплових мереж; побудовано та введено в експлуатацію нові енергоефективні котельні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього