Модернізація "Хмельницькгазу" буде коштувати 40 мільйонів
На модернізацію газотранспортної системи Хмельниччини виділять 40 мільйонів гривень.Модернізація "Хмельницькгазу" буде коштувати 40 мільйонів
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, розглянула і затвердила інвестиційну програму ПАТ \”Хмельницькгаз\” з модернізації газотранспортної системи Хмельницької області на 2015 рік загальним бюджетом 40 млн грн.
Із зазначеної суми – 14 млн грн – облгаз планує направити на реконструкцію, капітальний ремонт та заміну майже 300 споруд, розміщених на розподільних газопроводах, що дозволить підтримувати належний технічний рівень, значно підвищити надійність і безпеку експлуатації систем газопостачання області.
Крім того в 2015 році \”Хмельницькгаз\” реконструює, проведе ремонт, модернізацію та кільцювання 35,4 км газових мереж на загальну суму 8 млн грн. Інвестпрограма також передбачає виділення 14 040 000 грн на закупівлю, встановлення та заміну приладів обліку в рамках закону про забезпечення лічильниками всіх споживачів до 2016 року та напрямок 2 720 000 грн на придбання спецавтотранспорту.

\”Інвестиційна програма є для нас головним стратегічним планом підтримки системи газопостачання області в працездатному стані, адже це – плановий обґрунтований документ, який ми реалізуємо протягом року\”, – сказав головний інженер компанії Олександр Лоб. Він уточнив, що основним джерелом фінансування всіх передбачених програмою заходів є, як амортизаційні відрахування, так і прибуток компанії.

ПАТ \”Хмельницькгаз\” щорічно транспортує близько 800 млн куб. м природного газу, обслуговуючи понад 4,5 тис. юридичних осіб і 391 тис. домогосподарств. Найбільші промислові споживачі – Славутський завод \”Будфарфор\”, Славутський солодовий завод, Теофіпольський цукровий завод, солодовий завод \”Оболонь\”. Загальний рівень газифікації області складає 80%, протяжність газових мереж – більше 17 тис. Км.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього