Молочну продукцію зі Старокостянтинова експортуватимуть до Китаю
Серед шести підприємств, які наприкінці 2015 – початку 2016 року почали експорт молока та молочної продукції до Китайської Народної Республіки, – дочірнє підприємство «Старокостянтинівський молочний завод».Молочну продукцію зі Старокостянтинова експортуватимуть до Китаю
У грудні 2015 року чотири українські підприємства отримали ветеринарні сертифікати на експорт молока та молочної продукції до Китаю, а у січні 2016 року такі сертифікати отримали ще два підприємства. Йдеться про дочірнє підприємство «Старокостянтинівський молочний завод», ПАТ «Баштанський сир завод», ПрАТ «Літинський молокозавод», ТОВ «Таращамолоко», ТОВ «ТЕРРА ФУД», ТОВ «Агропродекспорт». Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.
Продуктова лінійка, спрямована на експорт, представлена сухим молоком, молочною сироваткою та сиром.
Загалом, як пише міністр, наприкінці вересня 2015 року дозволи на експорт молочної продукції до Китаю отримали 18 українських компаній. У списку, крім Старокостянтинівського молочного заводу, значаться також «Славутський маслоробний комбінат» та «Хмельницький завод СОМ «Молочний візит».

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.