Молодь Хмельниччини запрошують на унікальний фестиваль до Львова
На унікальний всеукраїнський духовний фестиваль \”Вітер На-Дії\”, який відбудеться 23-26 липня у Львові, запрошують молодь з усіх куточків України.Молодь Хмельниччини запрошують на унікальний фестиваль до Львова
У Львові активно готуються до молодіжного фестивалю «Вітер На-Дії», який відбудеться 23-26 липня. Захід є одним з етапів підготовки до Світового дня молоді, що відбудеться у 2016 році у Кракові.
Програма фестивалю дуже насичена, тому кожен учасник зможе знайти щось для себе. Організатори готують різні майстер-класи, тренінги, концерти християнської музики, театральний фестиваль «На крилах вітру», відкриті екскурсії, флеш-моб, цікавий квест та багато іншого. Для молоді працюватимуть спортивні майданчики, творчі майстерні, а також «Вільний університет» з цікавими спікерами.
«Ми розуміємо, що в країні зараз складний час, проте «Вітер На-Дії» – це не розважальний захід, це подія, яка об’єднує молодь, активізує її до дій в громаді. У цей складний для країни час ми хочемо показати, що надія є. А ще показати молодим людям, що багато залежить від нас. Якщо ти бажаєш діяти, бажаєш робити цей світ кращим – ти це можеш», – розповідає голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.
Також в рамках фестивалю відбудеться унікальна акція «Розкажи Папі про Україну» – представники різних молодіжних християнських організацій України напишуть найдовший лист Папі Франциску про нашу країну.
Молоді люди, які приїдуть з інших регіонів, матимуть можливість жити при львівських парафіях та у спеціальному містечку «Вітру На-Дії».
Організатори запрошують молодь Хмельниччини взяти участь у фестивалі вперше, у минулому році «Вітер На-Дії» приймав близько 1000 молодих людей. Цього року організатори очікують біля 3 тис. учасників.
Участь у фестивалі потребує реєстрації. Зареєструватися можна, зайшовши на сайт «Дивенсвіт» або безпосередньо під час фестивалю. Проте організатори просять усіх гостей, і львів\’ян також, реєструватися наперед, щоб забезпечити усе необхідне для усіх учасників.

Організатори події – Комісія у справах молоді УГКЦ, Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Український католицький університет, Львівська духовна Семінарія Святого Духа.
Деталі: Ірина Максименко, о.Ростислав Пендюк 096 466 99 85, 063 424 50 42.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього