Молоді мами Хмельницького підтримали ЄвромайданУ Хмельницькому біля Ангела скорботи матері провели флеш-моб \”Ангели України\” на підтримку Євромайдану.Молоді мами Хмельницького підтримали ЄвромайданУ Хмельницькому біля Ангела скорботи матері провели флеш-моб \”Ангели України\” на підтримку Євромайдану.
– Організаторами акції є молоді мами. Це позапартійні люди, які підтримують євромайдан, але не можуть, через те, що потрібно доглядати за маленькими дітьми, поїхати до Києва чи виходити на мітинг, – каже організатор флеш-мобу Ольга Ковалевська. – Ми не можемо більше мовчати. Тому ми знайшли можливість висловити свою позицію та показати свою моральну підтримку, організувавши флеш-моб «Ангели України».

Поштовхом до організації акції ставтакож київський «МаМайдан», який організували там молоді матусі.

Янголів для прикрашання дерев учасники акції приносили з дому або вирізали, а дітки розфарбовували на місці. За задумом організаторів, янголи символізують чистоту і любов – чесноти, які повинні панувати у державі, де ростуть наші діти. Янголами вони свідчать про те, що вірять у справедливість, сподіваються на кращі зміни для нашої країни, підтримують тих, хто стоїть на євромайдані за пришвидшення цих змін заради нас і наших дітей.
Близько п\’ятидесяти жінок, чоловіків та діток вирізати та розвішували на деревах витинанки – янголів на блакитно-жовтих стрічках. На закінчення акції її учасники помолилися за Україну та заспівали Гімн нашої держави.

– Я не очікувала, що до акції приєднається стільки людей, – каже Ольга Ковалевська. – Приємне враження склало спільне виконання молитви. Загалом, все відбулося на одному спільному диханні.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення