«Молодіжний формат – 2015» відбувся у Хмельницькому
У Всесвітній день книги та авторського права талановита та обдарована молодь зібралася у затишній читальній залі Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка на регіональний фестиваль “Молодіжний формат – 2015”. У якому взяли участь 12 креативних та сучасних молодих авторів.«Молодіжний формат – 2015» відбувся у Хмельницькому
У Всесвітній день книги та авторського права талановита та обдарована молодь зібралася у затишній читальній залі Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка на регіональний фестиваль “Молодіжний формат – 2015”. У якому взяли участь 12 креативних та сучасних молодих авторів.

Поети зачарували слухачів, студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, своєю щирою, задушевною та проникливою поезією. Учасники фестивалю читали вірші про своє бачення сучасного світу і себе у ньому, а ще про кохання, власні переживання та про сучасні складні події у житті країни. Автори розповіли про себе і про те, що спонукає їх до творчості. Почесний гість фестивалю заслужений артист України, директор моно театру “Кут”, Володимир Смотритель побажав учасникам творчих успіхів у написанні своєї власної неповторної сторінки в літературі та зазначив, що саме поезія завжди надихає його на створення арт-проектів.

Відома бандуристка, студентка Хмельницького музичного училища імені В.Заремби Марина Круть додала фестивалю особливого звучання, виконавши сучасні власні музичні композиції на бандурі. А квартет саксофоністів вразив своєю екзотичністю та ліричністю.

«Молодіжний формат – 2015» відбувся у Хмельницькому«Молодіжний формат – 2015» відбувся у Хмельницькому

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього