У Києві мормони вже збудували величезний храм. Тепер добралися і до Хмельницького
5 листопада всесвітня генеалогічна компанія “Family Search” запрошує хмельничан на безкоштовний семінар “Свято сімейної історії”.
Ми розповімо, як дізнатися історію Ваших предків, побудувати своє сімейне дерево роду, проводити дослідження в архівах, шукати сімейно-історичну інформацію в інтернеті.
Також Ви можете принести свої сімейні фото та альбоми – і ми оцифруємо їх безкоштовно.
Генеалогічний пошук ще ніколи не був легшим та більш захоплюючим! Чекаємо на Вас 5-го листопада 2016 року об 11:00 за адресою – м.Хмельницький, вул. Подільська, 102 (зупинка “Пенсійний фонд”) тел.: 097 678 16 52- повідомляють організатори

FamilySearch—це найбільша генеалогічна організація у світі. Починаючи з 1894 р., FamilySearch працювала з архівами, бібліотеками й церквами у більш як 100 країнах, щоб зробити доступними записи, які допомагають людям знаходити своїх предків і сьогодні є власником найбільшого оцифрованого архіву геніалогічних даних з усього світу ( в тому числі з українських архівів)

Щомісяця більше 3-х мільйонів людей користуються записами, ресурсами та сервісними програмами FamilySearch, щоб більше дізнатися про історію своєї сім’ї. Ці записи та сервісні програми доступні он-лайн на сайті FamilySearch.org або в більш як 4600 центрах сімейної історії в 126-ти країнах, у т.ч. і в знаменитій Бібліотеці сімейної історії у Солт-Лейк-Сіті, шт. Юта.

FamilySearch є формою служіння, яке надає Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів – більш відома під назвою мормони .

Завдання FamilySearch—допомагати людям з’єднатися з їхніми предками і визначається віруванням мормонів у те, що сім’ям призначено бути центром нашого життя і що сімейні стосунки продовжуються і після цього життя. Оскільки ні культура, ні етнічна чи расова належність або віросповідання не зменшують інтересу до історії сім’ї, ресурсами FamilySearch—починаючи з церковних записів у Європі і закінчуючи усними оповідями з Африки,—може користуватися кожний, хто хоче більше дізнатися про свою сім’ю та її історію. Як неприбуткова організація, FamilySearch покладається на підтримку волонтерів по всьому світу. Ці волонтери допомагають індексувати записи, надають особисту допомогу і діляться своїм знанням стосовно генеалогічних пошуків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього