Морози слабшають, а ціни на овочі ростуть - в адміністрації розбиралися із вартістю на продукти харчуванняСуттєве похолодання та приближення посту далися хмельничанам взнаки. Вже зараз ціни на так званий «борщовий» набір на ринку суттєво підскочили.Суттєве похолодання та приближення посту далися хмельничанам взнаки. Вже зараз ціни на так званий «борщовий» набір на ринку суттєво підскочили.

Що вже говорити про великі супермаркети та магазини-там кілограм картоплі коштує більше шести гривень.
Аби зварити смачного борщу за овочі доведеться поторгуватися. Ціни на них за останній тиждень холодів суттєво зросли, кажуть у Державній інспекції контролю за цінами, в середньому на десять відсотків.

Вартість «борщового» набору підскочила, хоча з основним його компонентом-картоплею, у нас проблем немає-кажуть в обласному департаменті агрополітики. Перевиробництво бульби у нашій області сягає 9-ти разів. Тож ріст цін та підвищення попиту-все це спекулятивні моменти.

Не все гаразд із вартістю іншого стратегічного продукту для українського села-молоком. З населених пунктів області поступають тривожні сигнали-закупівельна ціна на молоко знизилась-кажуть селяни.

А великі торгівельні мережі навпаки, пропонують молочну продукцію за коригованими цінами. От і виходить,тселянину збитки, а бізнесменам – комерційна вигода.

В адміністрації пропонують єдину альтернативу спекуляціям – сільськогосподарські ярмарки. Їх у минулому році згідно подань районів було проведено аж 351. Хоча ця кількість викликала підозру у обласних посадовців і цифру обіцяли перевірити.

За матеріалами: EXCL.COM.UA

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього