«Москвич» не розминувся з «Geely». Через аварію зупинились трамваї Через аварію, що сталась на трамвайних коліях по Хмельницькому шосе, зупинився рух трамваїв. Поки водії емоційно з’ясовували хто винний, вінничани запізнювались на роботу.Через аварію, що сталась на трамвайних коліях по Хмельницькому шосе, зупинився рух трамваїв. Поки водії емоційно з’ясовували хто винний, вінничани запізнювались на роботу.

ДТП сталось сьогодні, 6 лютого, близько 8.30 на перехресті Хмельницького шосе та вулиці Писарєва. Стукнулись «Москвич» та «Geely». Через лобове зіткнення на трамвайних коліях по Хмельницькому шосе зупинився рух трамваїв.

– Я просто зупинився на перехресті, а \”Москвич\” мене стукнув, – розповідає водій автомобіля «Geely».

Чоловік розповів, що ніхто з учасників аварії не постраждав. Біля місце ДТП зібралось багато людей, які були свідками аварії або просто тих, хто вирішив поцікавитись. Водій «Москвича» емоційно розмовляє з кимось по телефону.

– «Москвича» просто занесло на вулицю Писарєва, – розповідає один із свідків. – Здається він їхав прямо, а його розвернуло. Аварію бачив здалеку, якраз поспішав на трамвайну зупинку. Тепер запізнююсь на роботу.

За матеріалами: http://20minut.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього