Може події в Грозному - спектакль, покликаний виправдати втрати "Вимпела" в Україні?
– Може вся двіжуха в Грозному – вистава для російських глядачів, для яких тепер потрібно пояснювати куди поділися 32 людини з великого \”Вимпела\”? – задає питання блогер veselchak-jk.Може події в Грозному - спектакль, покликаний виправдати втрати "Вимпела" в Україні?
– Може вся двіжуха в Грозному – вистава для російських глядачів, для яких тепер потрібно пояснювати куди поділися 32 людини з великого \”Вимпела\”? – задає питання блогер veselchak-jk.
\”Близько третини свого складу, відправленого у \”відрядження\”, втратив російський спецпідрозділ \”Вимпел\” при атаці Донецького аеропорту. Як повідомляє один з українських офіцерів в зоні АТО Євген Наштетік:
\”Що б ви розуміли взагалі, що відбулося, і через що приперся Лєнцов. За всю історію спецпідрозділу \”Вимпел\” загинули 29 військовослужбовців. Під Донецьким аеропортом було знищено 32 вимпеловця за 1 день. Вони що реально вважали, що можуть захопити нас як Палац Аміна? Якщо так, то ми безсумнівно переможемо.\”
А так, розв\’язали перестрілку в центрі Грозного … там же хрін зрозумієш … хтось кудись стріляє … і все … а потім заявлять, що ось 32 бійця загинули смертю хоробри, рятуючи батьківщину, і віддадуть їм усі почесті, так як закопати як собак з цими хлопцями вже не прокотить … Живими залишилися ще 2/3 \”Вимпела\” і вони можуть прийти за Путіним … Тому для цих влаштували спектакль … от і все …

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього