Хмельницька “Батьківщина” знову зганьбилася на імпічменті президента. Цього разу не без допомоги розсіяного бютівського мера Сергія Мельника, який з невідомих причин підняв голос на підлеглих чиновників і тричі ставив на переголосування питання, яке пройшло з першої спроби. Склалося враження, що Сергій Іванович такою поведінкою мстив за неузгодженого з ним секретаря ради Костянтина Чернилевського.Хмельницька “Батьківщина” знову зганьбилася на імпічменті президента. Цього разу не без допомоги розсіяного бютівського мера Сергія Мельника, який з невідомих причин підняв голос на підлеглих чиновників і тричі ставив на переголосування питання, яке пройшло з першої спроби. Склалося враження, що Сергій Іванович такою поведінкою мстив за неузгодженого з ним секретаря ради Костянтина Чернилевського.
Ініціатор питання імпічменту, депутат-бютівець і виконувач обов’язків голови обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков допустився стратегічної помилки — не впевнений, не пропонуй. При прохідних 28 голосах “за” імпічмент назбиралося 27. Не спрацювала формула, сказана Лесковим, мовляв, під покарання може потрапити не лише ваш Янукович, а й наш Яценюк, коли прийде до влади.

Імпічмент. Бути чи не бути?

— Регламент Верховної Ради України (затверджений 10 лютого 2010 року) містить ряд прогалин, які об’єктивно унеможливлюють практичну реалізацію положень Конституції України щодо усунення Президента України з поста в порядку імпічменту. Буде президентом Яценюк або Тягнибок, або Янукович — цей закон стосуватиметься всіх без винятку. Тому потрібно врегулювати законодавчу прогалину, — намагався підіграти Лесков.

Після провалу депутат від “Батьківщини” Володимир Івашко добився переголосування за повернення до розгляду цього питання. Але міський голова після третього успішного повернення до розгляду закону про імпічмент чомусь з’ївся на підлеглих.

— Ви вивчіть матеріальну частину, якщо до цього часу її не знаєте… Чотири роки достатньо, щоб її вивчити. Ну, я ж не зовсім… Можна ж було у юриста поцікавитися, а ви досі не знайте закону, пхаєте мені, — кипів Сергій Мельник.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього