Імпортери Хмельниччини збагатили державну казну майже на  мільярд гривеньСаме стільки митних платежів та податків сплатили бізнесмени Хмельниччини до державного бюджету за ввезення на терени регіону іноземної продукції загальною вартістю понад півмільярда доларів США.

При цьому Хмельницькою митницею Міндоходів оформлено 12 542 декларації у режимі «імпорт».Імпортери Хмельниччини збагатили державну казну майже на  мільярд гривеньСаме стільки митних платежів та податків сплатили бізнесмени Хмельниччини до державного бюджету за ввезення на терени регіону іноземної продукції загальною вартістю понад півмільярда доларів США.

При цьому Хмельницькою митницею Міндоходів оформлено 12 542 декларації у режимі «імпорт».
Найбільші суми надходжень до держскарбниці, а саме 165,2 мільйона гривень, принесло «розмитнення» ядерного палива (твелів). Решту доходів бюджету від імпорту забезпечено ввезенням поліацеталю та простих поліефірів, полімерів етилену й епоксидної смоли, холодильників, промислового обладнання, транспортних засобів і тракторів для аграріїв.

Наразі головним міжнародним постачальником товарів для підприємницької спільноти краю є Польща. Найвагомішими статтями польського імпорту є автозапчастини, а німецького та французького – сільськогосподарська техніка. З Росії вітчизняні бізнесмени переважно ввозять ядерне паливо та прокат плоский.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього