Імпортери спрямували до бюджету Хмельниччини 1,5 мільярда гривень
За підсумками роботи Хмельницької митниці ДФС протягом 10 місяців 2015 року до державного бюджету перераховано 1 мільярд 534,5 мільйона гривень.Імпортери спрямували до бюджету Хмельниччини 1,5 мільярда гривень
За підсумками роботи Хмельницької митниці ДФС протягом 10 місяців 2015 року до державного бюджету перераховано 1 мільярд 534,5 мільйона гривень.
Таким чином, сума митних платежів з Хмельниччини до бюджету країни у січні-жовтні поточного року перевищує минулорічні надходження на 560,8 мільйона гривень (+58 відсотків), повідомляють на сайті фіскальної служби.
Левову частку митних податків і зборів сплачено завдяки митному оформленню нафтопродуктів, полімерів етилену, сільськогосподарської техніки та промислового обладнання.
«Майже 60-ти відсоткове зростання сплати митних платежів – це наслідок спільних зусиль посадових осіб митниці та сумлінних суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності; саме завдяки чітко налагодженій ефективній співпраці між митницею і бізнес-спільнотою краю отримано результат у вигляді зростаючих бюджетних надходжень», – зазначив начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.
Як свідчить митна статистика, середньодобові надходження до держбюджету від Хмельницької митниці ДФС складають 7,5 мільйона гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього