«МРІЯ» відкрила сезон жнив на Хмельниччині
У 2016 році компанія планує зібрати врожай із площі майже 151 тисячу гектарів.«МРІЯ» відкрила сезон жнив на Хмельниччині
Агрохолдинг «МРІЯ» розпочав збір врожаю на своїх полях. У 2016 році Компанія планує зібрати врожай із площі майже 151 тис. га, з яких 89 тис. га відведено під культури ранньої групи. Жнива розпочато з обмолоту озимих ячменю, пшениці та ріпаку.

Збиральна кампанія розпочалась у планові терміни. На жнива «МРІЯ» задіє 83 власних і 23 найманих комбайнів та близько 400 одиниць вантажного автотранспорту. Очищуватися та зберігатися зерно буде на власних елеваторах «МРІЇ», загальна потужність яких складає близько 600 тис. тонн .

Повністю готовий до запуску насіннєвий завод Агрохолдингу, добова продуктивність якого сягає 300 тонн насіннєвого матеріалу. 99% насіння пшениці та ріпаку та 95% насіння сої, які використовує «МРІЯ», – власного виробництва.

Віктор Кухарчук, операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг» коментує: «Цей рік є однозначно роком озимої пшениці, чому посприяв температурний режим і кількість опадів. Близько 30% площ озимої пшениці та ярого ячменю ми засіяли розкидачем, аби розкрити весь потенціал рослини. Таким чином ми наближуємо культуру до природніх умов, розкриваємо її фізіологію. Також використовували технології No-till, Мini-till і класичний обробіток землі».

Паралельно зі збором врожаю «МРІЯ» займається підготовкою ґрунту під посів озимих культур. Для ефективного проведення підготовчих робіт та подальшого посіву озимих Агрохолдинг забезпечений новою сільськогосподарською технікою. Нагадаємо, на початку поточного року «МРІЯ» вчергове поповнила свій технічний парк і придбала 10 новітніх тракторів Case IH Quadtrac 500, 2 трактори John Deere 7930 та 4 сівалки Challenger 8186 No-till загальною вартістю понад 3,8 млн дол. На проведення жнив та підготовку до осінньої посівної Компанія використовує залучений напередодні кредит. Так, у травні Компанія поповнила робочий капітал на суму 18 млн доларів і отримала рефінансування 9 млн доларів кредиту, отриманого у 2015 році.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього