«МРІЯ» завершила збір картоплі
Агрохолдинг «МРІЯ» завершив викопувати картоплю, зібравши врожай з площі 460 га.«МРІЯ» завершила збір картоплі
Агрохолдинг «МРІЯ» завершив викопувати картоплю, зібравши врожай з площі 460 га.
Нагадаємо, що цього року Агрохолдинг вирощував тільки насіннєву картоплю, чим і пояснюється невелика площа посадки цієї культури відносно попередніх років. Однак у «МРІЇ» наголошують, що не мають наміру відмовлятися від цього напрямку. Вже зараз холдинг активно готує площі для посадки картоплі 2016 року врожаю, під яку планує відвести 2 тис. га.
Операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Віктор Кухарчук зазначив: «Цього року ми зробили все, щоб зберегти сортовий склад – були посаджені найкращі ранні та середньоранні сорти: Рів\’єра, Ерроу, Беллароса, Гала, Вінета, Алладін, Ред Леді. Наступного року плануємо вийти вже на бізнесові показники й працювати на продуктивність. «МРІЯ» не зраджуватиме традицій і надалі буде активно розвивати картоплярство – для цього ми значно збільшуємо площі посадки картоплі в наступному році».
Компанія є одним із найбільших українських виробників картоплі та провідним селекціонером посадкової картоплі в Україні. «МРІЯ» вирощує насіннєву картоплю не лише для власних потреб, а й для подальшого продажу. Для тривалого зберігання картоплі Агрохолдинг використовує власні сучасні картоплесховища загальним обсягом близько 100 тис. тонн. Вони обладнані сортувальними лініями і системою контролю вологості та температури. Також у власності Компанії 2 крохмальних заводи, продуктивність переробки яких сягає 700 тонн картоплі за добу, а потужність зберігання крохмалю становить 8,4 тис. тонн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього