Місце, де можна зігрітися у мороз, у Хмельницькому вже є
Сьогодні в обласному центрі розгорнули перший намет для обігріву людей без постійного місця проживання.Місце, де можна зігрітися у мороз, у Хмельницькому вже є
Сьогодні у Хмельницькому розгорнули перший намет для обігріву людей без постійного місця проживання. Про це повідомляє УНН.
Намет встановили на березі річки Бівденний Буг у парку відпочинку ім. Чекмана. У наметі постійно чергують рятувальники і представники Червоного Хреста. Встановлено буржуйку і є можливість нагодувати людей, які сюди звертаються.
Окрім цього, як зазначила представник Червоного Хреста Раїса Савченко, тут встановлено два ліжка і є набір одягу для безпритульних.
Намет працюватиме цілодобово і при необхідності, за словами прес-офіцера ДСНС у Хмельницькій області Андрія Козака, такі намети будуть встановлені по всій області.
“Але поки температура у межах 8-11 морозу, автошляхи області проїзні, необхідності у встановленні подібних наметів наразі немає. Ці намети встановлені у місцях купання на честь Хрещення, а також в області працює 89 пунктів обігріву”, – сказав він.
Як повідомляв УНН, станом на 10 січня в Україні функціонувало 3 тисячі 341 пункт обігріву.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього