Місцеві бюджети Хмельниччини отримали понад 12 мільйонів гривень
За сім місяців поточного року виконання індикативу зі збору платежів, які надходять до місцевих бюджетів краю від плати за ліцензії на виробництво, оптової та роздрібної торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами виконано на 157 відсотків.Місцеві бюджети Хмельниччини отримали понад 12 мільйонів гривень
За сім місяців поточного року виконання індикативу зі збору платежів, які надходять до місцевих бюджетів краю від плати за ліцензії на виробництво, оптової та роздрібної торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами виконано на 157 відсотків. При завданні 7,9 мільйона гривень фактично отримано 12,4 мільйона гривень, повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.
У структурі надходжень від ліцензування роздрібної торгівлі дві третіх припадає на заклади торгівлі у містах області. Всього ж реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів згідно діючих ліцензій здійснює 2276 суб’єктів господарювання. Відповідно ліцензовано 3590 закладів торгівлі, 65 відсотків ліцензій видано фізичним особам, відповідно 35 – юридичним.
У зв’язку з віднесенням з 1 липня поточного року пива до категорії алкогольних напоїв суб’єктами господарювання вже отримано 243 ліцензії на торгівлю лише пивом. Також до місцевих бюджетів додатково від ліцензування надійшло 2,5 мільйона гривень, оскільки п‘ять суб‘єктів господарювання внесли сплату по 500 тисяч гривень кожен за право здійснювати оптову торгівлю алкогольними напоями.
За твердженням фахівців регіонального представництва фіскальної служби, додаткові надходження понад 4 мільйонів гривень до місцевих бюджетів від ліцензування стали результатом активної співпраці з активом територіальних громад. Адже це ті кошти, які будуть використані по поліпшення соціально-економічних умов безпосередньо на місцях, як і передбачено бюджетною децентралізацією.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього