Місцеві бюджети Хмельниччини отримуватимуть від оренди землі на сотні тисяч гривень більше
Органи прокуратури Хмельниччини продовжують засобами представництва відстоювати інтереси держави, які стосуються сплати передбаченої законом ставки за користування землями сільгосппризначення.Місцеві бюджети Хмельниччини отримуватимуть від оренди землі на сотні тисяч гривень більше
Органи прокуратури Хмельниччини продовжують засобами представництва відстоювати інтереси держави, які стосуються сплати передбаченої законом ставки за користування землями сільгосппризначення.
Так, заявлений Старокостянтинівською міжрайонною прокуратурою до суду позов ґрунтувався на тому, що місцеве товариство з обмеженою відповідальністю на підставі договору, укладеного з районною державною адміністрацією, орендувало земельну ділянку площею 90 га без проведення її нормативно-грошової оцінки, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Це не лише суперечило вимогам законодавства, а й призвело до того, що орендна плата за землю була істотно занижена та становила близько 15 тисяч гривень у рік.
Аналогічний позов заявила у суд прокуратура Волочиського району до тамтешнього ТОВ, який за договором оренди 136 га земель сільгосппризначення сплачував лише 1% орендної плати від середньої вартості ріллі замість передбачених законодавством не менше 3 відсотків.
Під час судового розгляду цих позовів орендарі повністю погодилися з вимогами прокуратури, розробили нормативно-грошову оцінку земельних ділянок та привели у відповідність до закону договори оренди.
Таким чином, за інформацією Старокостянтинівського міжрайпрокурора Олексія Олійника, місцевий бюджет отримуватиме в рік від ТОВ за використання зазначених земель понад 105 тисяч гривень. А скарбниця Волочиського району, як зазначив прокурор району Ярослав Лісовий, від товариства-орендаря поповнюватиметься в рік на більш як 267 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього