Місцеві бюджети Хмельниччини щомісяця отримуватимуть 10 мільйонів гривень від сплати роздрібного акцизу
За аналітичними прогнозами провідних фахівців Державної фіскальної служби Хмельниччини надходження до місцевих бюджетів від сплати акцизного податку з роздрібного продажу таких підакцизних товарів як алкогольні напої, тютюнові вироби, пиво, нафтопродукти, скраплений газ та інше паливо щомісяця становитимуть не менше 10 мільйонів гривень.Місцеві бюджети Хмельниччини щомісяця отримуватимуть 10 мільйонів гривень від сплати роздрібного акцизу
За аналітичними прогнозами провідних фахівців Державної фіскальної служби Хмельниччини надходження до місцевих бюджетів від сплати акцизного податку з роздрібного продажу таких підакцизних товарів як алкогольні напої, тютюнові вироби, пиво, нафтопродукти, скраплений газ та інше паливо щомісяця становитимуть не менше 10 мільйонів гривень.

Наразі поряд із обрахунками ставок триває активна робота щодо залучення до сплати платників акцизного збору. Зокрема, податківці направили листи усім підприємцям, які торгують підакцизними товарами. Мова йде про приведення у відповідність до оновленого законодавства торгових точок та початку сплати з 1 січня 2015 року п’ятивідсоткового акцизного податку до місцевої казни.

Адже віднині модифікований акцизний податок мають сплачувати до місцевого бюджету всі, хто торгує такими товарами на території Хмельниччини, незалежно від реєстрації суб‘єкта господарської діяльності за межами області. Як видно, окремі відомі подолянам торгові мережі, які реалізують вроздріб паливно-мастильні матеріали, цигарки та спиртне не поспішають зі сплатою нового сегменту надходжень до бюджетів місцевих громад.

Податківці наголошують, що сплата акцизного податку відбувається до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів. Перша сплата задекларованих сум податку зх. роздрібного продажу підакцизних товарів за січень 2015 року здійснюється платниками акцизного податку не пізніше 2 березня 2015 року

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього