Міська рада Старокостянтинова дала відповідь про тарифи на проїзд
На початку цього тижня сайту \”Старокостянтинів небайдужий\” нарешті надійшла відповідь Старокостянтинівської міської ради на звернення щодо встановлення незаконних тарифів на проїзд в міських автобусах.Міська рада Старокостянтинова дала відповідь про тарифи на проїзд
На початку цього тижня сайту \”Старокостянтинів небайдужий\” нарешті надійшла відповідь Старокостянтинівської міської ради на звернення щодо встановлення незаконних тарифів на проїзд в міських автобусах.

У своїй відповіді міська рада надзвичайно лаконічна і говорить про те, що виконавчим комітетом було прийнято рішення № 80 від 19 березня 2015 року згідно якого з 20 березня встановлено вартість проїзду для пасажирів на міських маршрутах загального користування у звичайному режимі руху – 4 грн, для дітей шкільного віку (крім учнів, які проживають в мікрорайоні Вокзал ІІ ) – 2 грн.

Про пільгових пасажирів, щодо яких йшла мова в нашому запиті, пані Пеньковська – виконавець відповіді і Микола Степанович – міський голова, чомусь написати забули. Очевидно вони керувались тим, що на сьогоднішній день незаконне рішення виконавчого комітету відмінено.

Наводимо копію відповіді міської ради:

Міська рада Старокостянтинова дала відповідь про тарифи на проїзд

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього