Ініціативна група ще раз зібралася для обговорення хвилюючого питання.
Ініціативна група, напередодні сесії міської ради, яка відбудеться 30 жовтня, ще раз зібралася, для обговорення плану дій. До активістів долучилась і Тетяна Виговська, голова наукової ради Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги, яка крім усіх дій, які намагаються зробити активісти, порадила написати звернення ще й у прокуратуру.Ініціативна група ще раз зібралася для обговорення хвилюючого питання.
Ініціативна група, напередодні сесії міської ради, яка відбудеться 30 жовтня, ще раз зібралася, для обговорення плану дій. До активістів долучилась і Тетяна Виговська, голова наукової ради Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги, яка крім усіх дій, які намагаються зробити активісти, порадила написати звернення ще й у прокуратуру. А один з лідерів Руслан Рохов, зазначив: “Місяць дискусій в інтернеті не пройшли дарма, вчора в мережі з\’явився коментар Сергія Мельника, який виступив проти забудови, а тому як то кажуть “перейшов на нашу сторону”, а тому ми маємо виявити меру неабияку підтримку”.

Крім цього, активісти групи, подали звернення на ім\’я Бориса Болібруха, начальника головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, в якому вимагають надати вичерпну відповідь з приводу того, що планується побудувати на землях природно-заповідного фонду. І крім цього, надати копію проекту плану на забудову, адже нічого крім об\’єктів рекреаційного призначення тут бути не може. І хоча мнс-никам відмовили у розробці проекту землеустрою, активісти все ж вимагають роз\’яснення, що хоче збудувати тут управління.

Отож, що вирішиться стосовно рекреаційної зони пляжу, стане відомо вже зовсім скоро, на черговій сесії міської ради.Міська сесія у Хмельницьку вирішить бути забудовам чи  не бути

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього