Міська сесія у Хмельницьку вирішить бути забудовам чи не бути

Ініціативна група ще раз зібралася для обговорення хвилюючого питання.
Ініціативна група, напередодні сесії міської ради, яка відбудеться 30 жовтня, ще раз зібралася, для обговорення плану дій. До активістів долучилась і Тетяна Виговська, голова наукової ради Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги, яка крім усіх дій, які намагаються зробити активісти, порадила написати звернення ще й у прокуратуру.Ініціативна група ще раз зібралася для обговорення хвилюючого питання.
Ініціативна група, напередодні сесії міської ради, яка відбудеться 30 жовтня, ще раз зібралася, для обговорення плану дій. До активістів долучилась і Тетяна Виговська, голова наукової ради Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги, яка крім усіх дій, які намагаються зробити активісти, порадила написати звернення ще й у прокуратуру. А один з лідерів Руслан Рохов, зазначив: “Місяць дискусій в інтернеті не пройшли дарма, вчора в мережі з\’явився коментар Сергія Мельника, який виступив проти забудови, а тому як то кажуть “перейшов на нашу сторону”, а тому ми маємо виявити меру неабияку підтримку”.

Крім цього, активісти групи, подали звернення на ім\’я Бориса Болібруха, начальника головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, в якому вимагають надати вичерпну відповідь з приводу того, що планується побудувати на землях природно-заповідного фонду. І крім цього, надати копію проекту плану на забудову, адже нічого крім об\’єктів рекреаційного призначення тут бути не може. І хоча мнс-никам відмовили у розробці проекту землеустрою, активісти все ж вимагають роз\’яснення, що хоче збудувати тут управління.

Отож, що вирішиться стосовно рекреаційної зони пляжу, стане відомо вже зовсім скоро, на черговій сесії міської ради.Міська сесія у Хмельницьку вирішить бути забудовам чи  не бути

Залишити відповідь