Будівлю Кам’янець-Подільської міської ради сьогодні вирішили взяти під “охорону” представники скандально відомого громадського формування “Міська варта”.

“Міська варта” взялась охороняти Кам’янець-Подільську міську раду після “захисту” губернатора ПрусаБудівлю Кам’янець-Подільської міської ради сьогодні вирішили взяти під “охорону” представники скандально відомого громадського формування “Міська варта”.

Нагадаємо, що, так зване об’єднання, всього за кілька місяців свого активного існування, вже запам’яталося мешканцям Хмельниччини: спочатку вони зірвали круглий стіл за участю представників влади та “Правого сектора”, згодом були помічені під час тиску та директора заповідника “Подільські товтри”, а нещодавно вони були одним з активних учасників тиску на першого заступника голови Хмельницької ОДА Олександра Симчишина.

Лише сьогодні НГП вдалося взяти коментар в представників “Міської варта”, оскільки телефон їхньої прес-служби спочатку “мовчав”, а згодом прес-секретар повідомила, що вона не володіє інформацією про цілі поїздки в обласний центр. Андрій Лівіцький, начальник штабу громадського формування, повідомив, що члени його організації були в приміщенні ОДА, як громадяни України, адже їх непокоїть ситуація, що склалась в області.

“На сьогоднішній день бити громадянина України, поставленого Президентом, не коректно. Ми, як жителі Кам’янця-Подільського, не могли стояти осторонь. Ми не підтримуємо ніяку політичну партію, ми за порядок, мир у нашій державі, місті, області. Всі боряться за мир, але тільки кричать, а толком нічого не роблять, вони влаштовують провокації, які вигідні тільки для картинки в Росії.”, – заявив пан Лівіцький.

На запитання, що роблять більше 20 одягнених у військову форму представників “Міської варти” в приміщенні міськради начштабу повідомив, що вони “стоять на варті закону”.

“Міська варта” взялась охороняти Кам’янець-Подільську міську раду після “захисту” губернатора Пруса

“В даній ситуації ви знаєте, яка ситуація в місті (ймовірніше всього, мова йде про періодичні акції протесту під стінами міськради, – НГП). Люди її розхитують, ті , кому це вигідно, а ми забезпечуємо охорону правопорядку.”, – пояснив лідер “вартових”.

Не забули про дане формування та його участь в подіях в ОДА і соратники Симчишина. Депутат міської ради від ВО “Свобода” Юрій Яриновський зачитав звернення до міського голови Михайла Сімашкевича та депутатів міськради з пропозицією “засудити та в судовому порядку заборонити діяльність цієї організації, яка дискредитує не лише міську владу, а й усю громаду міста”

У відповідь на це представник “Міської варти” звинуватив партію Свобода у розпалюванні конфлікту в Хмельницькому.

“Ви хочете зробити нас ворогами нашого міста – вам це не вдасться. І те, що ви говорите “тітушки, не тітушки”, ніхто це не скаже нам в очі, тому, що ніхто нікого не бачив і зла в цьому місті не зробив. Ваша сила(політична, – авт.) спрямована, щоб захопити владу…Ми знаємо кожен ваш крок, подобається вам це ,чи не подобається”, – заявив перший заступник начальника штабу Віталій Добровольський.

Від себе міський голова додав, що не має доказів того, що “Міська варта” робила якісь протиправні дії. Для цього є правоохоронні органи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього