Міська влада на здоров’ям маленьких хмельничан витратила понад 4 мільйони
Сьогодні в Хмельницькій міській дитячій лікарні відбулась приємна подія. Влада міста, на чолі з виконуючим обов’язки міського голови Костянтином Чернилевським, презентувала медичному закладу нове діагностичне обладнання.Міська влада на здоров’ям маленьких хмельничан витратила понад 4 мільйони
Сьогодні в Хмельницькій міській дитячій лікарні відбулась приємна подія. Влада міста, на чолі з виконуючим обов’язки міського голови Костянтином Чернилевським, презентувала медичному закладу нове діагностичне обладнання.

«Питання здоров’я дітей – одне з найактуальніших в охороні здоров’я як міста, так і держави в цілому. Тому, для покращення ефективності надання медичної допомоги маленьким хмельничанам, міська влада щороку приділяє чимало уваги сфері охорони здоров’я, зміцнюючи матеріально-технічну базу лікувально-профілактичних закладів міста, – наголосив у своєму виступі Костянтин Чернилевський, – сьогодні ми презентуватимемо відразу декілька життєво необхідних апаратів. Сподіваємося, вони допоможуть врятувати не одне життя».

За кошти бюджету розвитку міста придбали відеогастроскоп вартістю майже 770 тисяч гривень. Також за рахунок коштів міського бюджету закуплено та поновлено м’який (подушки, матраци, ковдри) і твердий (ліжка, тумбочки, столи, стільці) інвентар для лікарні на загальну суму понад 1 мільйон гривень.

В цілому за рахунок коштів міського бюджету розвитку 2014 року для міської дитячої лікарні придбано обладнання на загальну суму 3 мільйони 213 тисяч гривень.

Крім того, на базі Хмельницької міської дитячої лікарні 8 відділень надають медичну допомогу мешканцям всієї області. Тому до оновлення матеріально-технічної бази долучилась і обласна рада. У 2014 році за рахунок субвенції з обласного бюджету для міської дитячої лікарні закуплено «Систему ультразвукову діагностичну TUS-A500 (APLIO 500)».

Зі словами подяки за допомогу та можливість робити свою роботу більш якісно до представників міської влади звернувся не лише головний лікар Хмельницької міської лікарні Володимир Левицький, а й увесь медичний колектив закладу.

Однак, зупинятися на досягнутому міська рада не збирається. Костянтин Чернилевський наголосив, що попереду багато планів. Зараз уся держава, і Хмельницький зокрема, розпочинає активну боротьбу за енергозбереження. Тому влада міста планує зробити ще чимало оновлень для дитячої лікарні. У найближчих планах заміна старих дерев’яних вікон на сучасні металопластикові та модернізація освітлення: старі лампи хочуть замінити на більш економні діодні. Також планують забезпечити лікувальний заклад автономною електростанцією і зробити ще багато кроків, які допоможуть зберегти життя не одного маленького пацієнта.

Ще, присутніх на заході запросили на маленьке свято у реабілітаційний центр міської дитячої лікарні «Турбота». Тут перебувають діти з хворобою ДЦП, порушеннями опорно-рухового апарату та діти з психо-мовленнєвими порушеннями. Для них з нагоди Дня захисту дітей провели конкурс малюнків «Суспільне телебачення: як я його уявляю». Гості урочистості стали свідками нагородження дітей-учасників. Валентина Базелюк, завідуюча центром реабілітації для дітей-інвалідів Хмельницької міської дитячої лікарні наголосила, що малювання для цих діток не просто забава чи гра – воно дає змогу дитині розкрити свій внутрішній світ та зобразити те, як вони бачать навколишній. Кожен учасник конкурсу став переможцем та отримав подарунок. А організатори отримали щасливі дитячі посмішки, гарні враження та чудові малюнки, що тепер прикрашатимуть стіни центру реабілітації.

Міська влада на здоров’ям маленьких хмельничан витратила понад 4 мільйониМіська влада на здоров’ям маленьких хмельничан витратила понад 4 мільйони

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення