Міський голова Хмельницького привітав підприємців з професійним святом
Напередодні відзначення Дня підприємця міський голова Сергій Мельник привітав найкращих представників бізнесу нашого міста.Міський голова Хмельницького привітав підприємців з професійним святом
Напередодні відзначення Дня підприємця міський голова Сергій Мельник привітав найкращих представників бізнесу нашого міста.
Особливу вдячність міський голова адресував підприємствам та підприємцям нашого міста, які сьогодні, у найвідповідальніший для нашої країни час, об’єднують зусилля і надають суттєву допомогу військовослужбовцям, котрі захищають цілісність і незалежність України на Сході, і цим роблять свій важливий внесок у нашу перемогу.
Сьогодні в обласному центрі діє понад 8 тисяч юридичних осіб і близько 26 тисяч фізичних осіб-підприємців. Частка надходжень від здійснення підприємницької діяльності у місті становить близько 47 відсотків (за перше півріччя 2014 року до міського бюджету від здійснення підприємницької діяльності надійшло 115,6 млн. гривень).
Виконав Сергій Мельник і приємну місію – за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, активну громадянську позицію, зміцнення економіки Хмельницького краю та з нагоди відзначення професійного свята – Дня підприємця вручив почесні грамоти та цінні подарунки кращим представникам галузі.

Міський голова Хмельницького привітав підприємців з професійним святом

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього