Міський голова Хмельницького Сергій Мельник зустрівся з представниками польської компанії “Еколог”Міський голова Сергій Мельник зустрівся з представниками польської компанії “Еколог”, які пропонують реалізувати проект реконструкції та модернізації очисних споруд і насосних станцій у місті Хмельницькому.Міський голова Сергій Мельник зустрівся з представниками польської компанії “Еколог”, які пропонують реалізувати проект реконструкції та модернізації очисних споруд і насосних станцій у місті Хмельницькому.

У ході зустрічі, яка відбулася у зеленій залі виконавчого комітету, сторони обговорили можливість реконструкції та модернізації очисних споруд і насосних станцій комунального підприємства “Хмельницькводоканал” та перспективи співпраці.

Сергій Мельник розповів про економічний розвиток міста Хмельницького, його потенційні можливості та пріоритетні потреби. З діяльністю компанії “Еколог” ознайомив її засновник Кшиштоф Городецький. За його словами, компанія має багаторічний досвід роботи у Польщі та Казахстані, а також в Україні. Навів приклади позитивної співпраці у містах: Харків, Івано-Франківськ, Одеса, Калуш тощо.

Міський голова повідомив про зацікавленість у налагодженні запропонованої співпраці. Було окреслено напрямки можливої співпраці. Враховуючи те, що очисні споруди – це важливий об’єкт для міста, а його обладнання уже застаріле (будувалося у 1985 році) є необхідність провести реконструкцію та модернізацію очисних споруд і насосних станцій, які знаходяться на балансі МКП \”Хмельницькводоканал\”.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу роботу в напрямі підготовки матеріалів для проведення реконструкції та модернізації очисних споруд у Хмельницькому. Крім засновника компанії польську сторону представляли директор українського представництва цієї компанії Леся Шелест і менеджер Олег Лапшин. У заході також взяв участь перший заступник міського голови Олександр Вінніков та заступник міського голови Анатолій Нестерук. На завершення зустрічі сторони обмінялися сувенірною продукцією.

За матеріалами: виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього