Міський голова Кам`янця-Подільського став на шлях Гедиміновичів27 листопада у м Каунас (Литва) представники муніципалітетів-учасників проекту \”Шлях Гедиміновичів\”, серед яких і міський голова Михайло Сімашкевич, підписали Звернення до європейських лідерів, закликавши їх підтримати їхню ініціативу та сприяти реалізації проекту – \”першої народженої у Східній Європі ініціативи зі створення культурного шляху Ради Європи\”.Міський голова Кам`янця-Подільського став на шлях Гедиміновичів27 листопада у м Каунас (Литва) представники муніципалітетів-учасників проекту \”Шлях Гедиміновичів\”, серед яких і міський голова Михайло Сімашкевич, підписали Звернення до європейських лідерів, закликавши їх підтримати їхню ініціативу та сприяти реалізації проекту – \”першої народженої у Східній Європі ініціативи зі створення культурного шляху Ради Європи\”.
Як ідеться у преамбулі документа, проект має на меті \”промоцію спільної культурно-історичної спадщини наших народів, створеної під час врядування династії Гедиміновичів на землях сучасних Білорусі, Литви, Польщі, України та інших країн Центральної та Східної Європи\”.
Проект \”Шлях Гедиміновичів\” був ініційований у грудні 2012 р. рядом українських міст, музеїв та історико-культурних заповідників, історично пов\’язаних з культурною спадщиною Великого Князівства Литовського, Руського і Жемайтійського та династією Гедиміновичів. У травні 2013 р. уповноваженими представниками міст Хотина, Луцька, Кам\’янця-Подільського, Острога та Ізяслава була заснована Асоціація органів місцевого самоврядування \”Шлях Гедиміновичів\”.
Станом на кінець листопада 2013 р. \”Шлях Гедиміновичів\” як міжнародний проект об\’єднує 18 міст, районів і областей Білорусі, Литви, Польщі та України, у тому числі десять членів Асоціації. Решта беруть участь у проекті на підставі Меморандумів про співпрацю, підписаних з Асоціацією.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього