Міський голова Сергій Мельник провів чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської радиЧлени виконавчого комітету під час чергового засідання, яке провів міський голова Сергій Мельник, обговорили близько чотирьох десятків питань порядку денного та ухвалили низку важливих для сталої життєдіяльності міста рішень.Члени виконавчого комітету під час чергового засідання, яке провів міський голова Сергій Мельник, обговорили близько чотирьох десятків питань порядку денного та ухвалили низку важливих для сталої життєдіяльності міста рішень.

Зокрема, розглянувши лист Хмельницького міського центру зайнятості, визначили перелік видів громадських робіт на 2014 рік, що мають суспільну, економічну, соціальну та екологічну користь для територіальної громади міста Хмельницького та перелік підприємств, установ, організацій, на яких цього року будуть організовуватися оплачувані громадські роботи. До переліку з 10 затверджених видів громадських робіт, які мають задовольняти суспільні потреби хмельничан, належать: благоустрій та озеленення території міста; придорожніх смуг, зон відпочинку і туризму, кладовищ; благоустрій об’єктів соціальної сфери; впорядкування територій з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій; упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил та місць поховань загиблих захисників Вітчизни, інших пам’яток культурної спадщини; робота з документацією в органах соціального захисту; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення міста; догляд та надання допомоги особам похилого віку та інвалідам, одиноким та пристарілим громадянам.Серед підприємств, установ, організацій, за участю яких будуть організовуватися оплачувані громадські роботи, комунальні підприємства: по зеленому будівництву і благоустрою міста, «Парки і сквери міста Хмельницького», по будівництву, ремонту та експлуатації доріг, «Електротранс», «Спецкомунтранс» та управління праці та соціального захисту населення.

Окремим рішенням доручено Хмельницькому комунальному підприємству «Електротранс» надати проїзні документи на 2014 рік для проїзду міським пасажирським транспортом 20 хмельничанам: багатодітним сім’ям, жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», перекладачам-дактилологам Хмельницької обласної організації УТОГ, соціальним працівникам Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт», соціальним педагогам і сурдоперекладачу Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату та працівникам Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».

Члени виконавчого комітету також вирішили внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про встановлення надбавки до пенсії членам Проскурівського підпілля, партизанам, визволителям м. Хмельницького від німецько-фашистських загарбників та колишнім політв’язням і репресованим на 2014 рік у розмірі 100 гривень.

Інвалідам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни, членам Проскурівського підпілля, партизанам, визволителям м. Хмельницького, членам Хмельницької обласної організації Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії, вирішено виділити кошти з цільового фонду Хмельницької міської ради для надання допомоги у вигляді передплати на газету міської ради “Проскурів”.

Іншим рішенням члени виконкому надали дозвіл приватному підприємцю Володимиру Матвійчуку на влаштування рятувального поста лікаря з приміщенням з легких конструкцій площею близько 30 м2 на вул. Парковій, 1 на умові благоустрою прилеглої території. Присутність на водоймі медика, який консультуватиме відпочивальників та у разі необхідності надасть першу допомогу цілком виправдана, оскільки активний відпочинок на воді пов\’язаний з певною небезпекою.

Окремими рішеннями міськими комунальними підприємствами “Хмельницьктеплокомуненерго” та “Південно-Західні тепломережі” на підставі постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, встановлено новий тариф на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, централізоване опалення та підігрів води для бюджетних установ та інших споживачів, крім населення. В ході засідання члени виконкому також ухвалили рішення про квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради, про надання матеріальної допомоги на лікування тим, хто опинився у складних життєвих обставинах, призначили піклувальників для неповнолітніх сиріт тощо.

За матеріалами: виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього