Міський голова Сергій Мельник провів прийом громадян з особистих питаньЦього разу до керівника міста за допомогою у вирішенні своїх нагальних проблем звернулося 67 хмельничан, які порушили 52 різноманітних питання, що стосувалися, здебільшого, поліпшення житлових умов, врегулювання земельних спорів, надання дозволу на приватизацію земельних ділянок, матеріальної допомоги на лікування важкохворих рідних тощо.Цього разу до керівника міста за допомогою у вирішенні своїх нагальних проблем звернулося 67 хмельничан, які порушили 52 різноманітних питання, що стосувалися, здебільшого, поліпшення житлових умов, врегулювання земельних спорів, надання дозволу на приватизацію земельних ділянок, матеріальної допомоги на лікування важкохворих рідних тощо.

У кожній окремій ситуації Сергій Мельник детально розбирався, у спірних питаннях шукав і пропонував заявникам компромісні шляхи вирішення наболілих проблем в межах правового поля.

Так, хмельничанці з вул. Кам\’янецької, яка звернулася стосовно приватизації земельної ділянки, отриманої у подарунок,було запропоновано оформити ділянку в оренду, що дасть їй можливість у подальшому приватизувати ділянку, з чим заявниця погодилася.

Інше колективне прохання щодо приватизації земельної ділянки біля храму Михаїла Архистратига на вул. Курчатова, 4, де планують побудувати дзвіницю, буде позитивно вирішено за умови перенесення малих архітектурних форм.

У спірному питанні щодо узаконення самовільно побудованого гаража на земельній ділянці, що була приватизована іншою особою, цьому хмельничанину, ветерану війни в Афганістані, було запропоновано земельну ділянку в іншому місці та допомогу в будівництві гаража.
Ще одне надзвичайно важливе для мешканців мікрорайону Ружична питання – прокладання самопливної каналізації на вул. Верейського та Вітанова, на який вже виготовлена кошторисна документація, міський голова запропонував вирішити шляхом дольової участі: 50% вартості будівництва буде виділено з міського бюджету, другу половину витрат візьмуть на себе мешканці мікрорайону.

Жодне звернення міський голова не залишив без належної уваги та детального роз\’яснення. Певна частина звернень розглянута та вирішена позитивно під час прийому, інші питання доручено керівникам департаментів, управлінь та відділів для належного їх розгляду та вирішення згідно з чинним законодавством.

За матеріалами: http://www.khmelnytsky.com/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього