Міський голова Старокостянтинова уже лякає людей «диктаторськими законами»Сьогодні на особистому прийомі міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук заявив, що посадить жительку міста Нелю Поліщук за наклеп.Про це жінка розповіла кореспонденту Вголосу після відвідин Старокостянтинівської міської ради.

Нагадаємо, жителі вулиці 1 Травня, серед яких була і Неля Поліщук, нещодавно дізнались про те, що городи, які вони обробляли протягом 40 років, віддали у власність іншим людям.

Відповідне рішення було прийнято на сесії Старокостянтинівської міської ради 24 грудня. А вже 25 грудня мешканці вулиці 1 Травня пішли на прийом до міського голови Старокостянтинова, який переконав жителів у тому, що вони вільно можуть користуватись своїми городами. Міський голова запевнив їх у тому, що ніхто їхніх городів не віддавав.

На ділі ж було прийняте рішення міської ради. Це і обурило жінок, які запізно дізнались про прийняте на сесії рішення. Жителі вулиці 1 Травня розповіли про цей випадок кореспонденту «Першої міської». Тоді після того 30 грудня мешканці вулиці 1 Травня у письмовій формі звернулись на ім’я міського голови. А 21 січня пішли у міську раду отримати відповідь на своє звернення. В себе в кабінеті міський голова Старокостянтинова, зіславшись на зміни у законодавстві, заявив жінкам, що вони зводять на нього наклеп і він їх посадить.

Цікаво, що мер-бютівець апелював до законів, які Верховна Рада прийняла 16 січня і які викликали масові протести в країні. Вони опубліковані в офіційних виданнях «Голос України» та Урядовий кур’єр» у номерах від 21 січня. Таким чином частина законодавчих змін, які значно звужують права і свободи українців, вступають в силу уже з середи, 22 січня.

Так, закон «Про внесення змін до закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальні закони щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» нардепів Партії регіонів Володимира Олійника та Вадима Колесніченка, у якому закладено найбільше обмежень, набуває чинності на наступний день після опублікування в офіційній пресі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього