Міст "Стрімка лань" через Смотрич не завалиться до 2018 рокуМіст через р. Смотрич «Лань, що біжить», що у м. Кам’янець-Подільський, через який пролягає національна автодорога державного значення Н-03 Житомир-Чернівці, км 285+241, потребує капітального ремонту повідомили ПОДІЛЬСЬКА.інфо у Хмельницькому облавтодорі. На його проведення потрібно 300 млн.грн.Міст "Стрімка лань" через Смотрич не завалиться до 2018 рокуМіст через р. Смотрич «Лань, що біжить», що у м. Кам’янець-Подільський, через який пролягає національна автодорога державного значення Н-03 Житомир-Чернівці, км 285+241, потребує капітального ремонту повідомили ПОДІЛЬСЬКА.інфо у Хмельницькому облавтодорі. Такий висновок було зроблено в результаті обстеження мосту, проведеного міжвідомчою комісією, до складу якої, уввійшли представники Служби автодоріг та ДП «Хмельницький облавтодор», ДП «Укрдіпродор», обласної адміністрації, Кам’янець-Подільської міської ради та ін.
Сталезалізобетонний автодорожній міст, довжиною 379,46 м, збудований у період 1966-1973 роках, на баланс Служби автомобільних доріг був переданий у 2006 році.
У 2008 році, на замовлення Служби автодоріг, інститутом «ДерждорНДІ» було проведено обстеження мосту та виготовлено проектно-кошторисну документацію на його капітальний ремонт, сума якого за цінами 2008 року склала 115778,34 тис. грн. Але через відсутність фінансування ремонтні роботи так і не розпочались.
Аби покращити умови проїзду через міст, у 2013 році проведено поточний ремонт покриття проїзної частини мосту, в межах якого було влаштовано нове асфальтобетонне покриття та поверхневу обробку. Вартість виконаних робіт склала 824 тис. грн.
У 2015 році при проведенні планової паспортизації мостів інститутом «ДерждорНДІ» загальний стан споруди був визначений як «працездатний» до 2018 року. До цього часу Служба автодоріг проведе коригування проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт мосту та виступить перед Державним агентством автомобільних доріг із пропозицією щодо виділення необхідного фінансування, орієнтовний розмір якого становить 300 млн. грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього