Міста-побратими Кам’янця-Подільського допоможуть учасникам АТО

Міста-побратими Кам’янця-Подільського допоможуть учасникам АТО
До допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході, долучилися міста-побратими Кам’янця-ПодільськогоМіста-побратими Кам’янця-Подільського допоможуть учасникам АТО
До допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході, долучилися міста-побратими Кам’янця-Подільського.
Ще з перших днів трагічних подій на Майдані, коли було жорстоко розігнано студентів та з’явилися перші жертви героїв Революції Гідності, своє співчуття та підтримку нашому місту висловили представники Глоговського повіту (Республіка Польща). Не залишаються вони байдужими і сьогодні до того, що на Сході воюють із ворогом найкращі сини українського народу.
Тому міста-побратими Кам’янця запропонували свою допомогу переселенцям зі Сходу, АР Крим та нашим військовослужбовцям: теплі речі, засоби гігієни та кошти, які будуть переказані на валютний рахунок.
Зокрема нададуть допомогу Глогув, Глоговський повіт, Ченстохова, Гміна Гожице (Республіка Польща), Кутна Гора (Республіка Чехія), Укмерге (Литва), Лівані (Латвія).
Такий крок міжнародних партнерів ще раз підтверджує, що єдність та мир в Україні підтримують фактично всі країни світу.

Залишити відповідь