Місто над Смотричем святкуватиме Новий рік з розмахомЗа практичне втілення новорічної казки в життя взялася Кам’янець-Подільська міська рада, яка вже підготувала календар новорічно-різдвяних заходів 2013-2014 року.Місто над Смотричем святкуватиме Новий рік з розмахомЗа практичне втілення новорічної казки в життя взялася Кам’янець-Подільська міська рада, яка вже підготувала календар новорічно-різдвяних заходів 2013-2014 року.
З початку грудня в історичному музеї-заповіднику стартували акції для студентів і жителів міста, які передбачають відвідування об’єктів музею за дешевшими цінами.
Справжні ж розваги розпочнуться з 17 грудня. Цього дня стартує конкурс на кращу ялинкову прикрасу, наступного – конкурс на кращих Діда Мороза і Снігуроньку в Центрі дитячої творчості.

Загальноміською подією стане відкриття резиденції Діда Мороза в готелі «Reikartz» (наразі тут розпочала робота резиденція Святого Миколая). Але замовляти дарунки можна вже – за тел. (098)483-71-12. І якщо минулими роками казковий дідуган засідав у Вірменській криниці, то цього року він поступився… 12 місяцям. У день відкриття центральної ялинки на площі Польський ринок 19 грудня кожен зможе відчути себе головним героєм однойменної казки Самуїла Маршака.

Сама ж зимова красуня засяє новими кольорами. Адже цього року вона одягне нову сукню вартістю 95 тис. грн. Такий подарунок місту та його жителям зробили місцеві приватні підприємці. Паралельно із центральною ялинкою на дев’ятьох майданчиках Кам’янця засвітяться трішки менші лісові красуні.

28 грудня Стара фортеця прийматиме зимову феєрію «Новий рік у Старому замку». Святкове новорічне шоу для тих, хто в силі прийти, традиційно зустрічайте біля Ратуші в ніч з 31 грудня на перше січня.

Із масштабних заходів після Нового року на кам’янчан очікує фестиваль повітроплавання «Різдвяні польоти» і студентський фестиваль «Різдвяна зірка».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього