Місто-побратим Хмельницького - Модесто підтримує українців
Мешканці міста-побратима Модесто та інших міст штату Каліфорнія (Сполучені Штати Америки) закликали усіх небайдужих сьогодні о 14.00 прийти до приміщення муніципалітету міста Сан-Франциско (штат Каліфорнія) та висловити протест щодо вторгнення Російської Федерації на територію України.Місто-побратим Хмельницького - Модесто підтримує українців
Мешканці міста-побратима Модесто та інших міст штату Каліфорнія (Сполучені Штати Америки) закликали усіх небайдужих сьогодні о 14.00 прийти до приміщення муніципалітету міста Сан-Франциско (штат Каліфорнія) та висловити протест щодо вторгнення Російської Федерації на територію України.
В зверненні, яке надійшло на адресу Хмельницької міської ради, зазначено: \”Неможливо мовчати в цей важкий час. США повинні діяти! Ми повинні звернутися до американського уряду щодо вжиття дій для припинення агресії Росії. Наше звернення має бути почутим! Будь ласка, приносьте прапори, постери та плакати!
Ми будемо обговорювати ситуацію, яка склалася в Україні, шляхи нашої допомоги і які дії можемо вчинити, щоб боротися проти агресії Російської Федерації\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього