Славута на 100% виконала мобілізацію
Сьогодні Славутчина проводжала до війська відмобілізованих громадян 1-ї хвилі часткової мобілізації. Днем раніше, для потреб ЗС України було відправлено колону автотранспортних засобів.Славута на 100% виконала мобілізацію
Сьогодні Славутчина проводжала до війська відмобілізованих громадян 1-ї хвилі часткової мобілізації. Днем раніше, для потреб ЗС України було відправлено колону автотранспортних засобів.

Зі слів славутського міського голови Василя Сидора, станом на 06.02.2015 року, доведений мобілізаційний план наше місто виконало на 100%. Жодного «відказника» серед славутчан не виявилось. Всі, як один, відмобілізовані воїни, виказали рішучу готовність захищати Батьківщину!
Серед кращих підприємств Славути, які добросовісно підготували техніку згідно отриманих нарядів, міський голова відмітив: ДП «Славутській лісгосп», ПАТ «Комбінат Будфарфор», а також транспортний цех ХАЕС.

Нагадаємо, що призов військовозобов\’язаних, резервістів і постачання транспортних засобів здійснюється для забезпечення потреб Збройних сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, інших військових формувань України в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву.

Згідно з указом президента України, в період із 18 березня до 1 травня 2015 року також буде проведено звільнення в запас військовослужбовців, котрих призвали на військову службу під час мобілізації на особливий період відповідно до указу президента України від 17 березня 2014 року №303.
Кабінет міністрів України має забезпечити фінансування та вжити інших заходів, пов\’язаних із оголошенням і проведенням часткової мобілізації та зі звільненням у запас військовослужбовців у межах повноважень.

ПОВЕРТАЙТЕСЬ ЖИВИМИ ТА ЗДОРОВИМИ, ХЛОПЦІ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Славута на 100% виконала мобілізаціюСлавута на 100% виконала мобілізацію

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього