Мітингувальники побилися з заступником голови міської організації Партії регіонів Петром Тарасюком під стінами Хмельницької ОДА (ВІДЕО)На місце події прибула карета швидкої допомоги.
Мітингувальнии, які на 17-у годину зібралися на черговий мітинг побилися із заступником начальника управління інфраструктури та туризму Хмельницької облдержадміністрації Петром Тарасюком.На місце події прибула карета швидкої допомоги.
Мітингувальнии, які на 17-у годину зібралися на черговий мітинг побилися із заступником начальника управління інфраструктури та туризму Хмельницької облдержадміністрації Петром Тарасюком.

\”Як тільки розпочався мітинг ми помітили, що зі сторони філармонії йшов Петро Кузьміч з кількома молодиками спортивної статури. Мітингувальники почали кричати \”регіонали йдуть\” і рушили в їхній бік. Згодом зав\’язалася сутичка і \”підтягнулися\” правоохоронці\”, – розповідають очевидці.

За словами депутата Хмельницької міської ради Володимира Гончарука, коли Петро Тарасюк втікав до адмінприміщення він викинув кульок, у якому були газовий балончик та кнут.

Зараз на майдані триває мітинг. Активіст Свободи Ігор Олійник продемонстрував знаряддя, яким у Києві стриляють \”беркутівці\”. Зараз до облдержадміністрації приїхала \”швидка\”, лікарі побігли надавати медичну допомогу комусь у приміщення облдержадміністрації.

Один із активістів, який брав участь у сутичці розповів свою версію того, що сталося. Хлопця звати Сергій, однак світити своє обличчя він відмовився.


За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього