Енергетична реформа в Хмельницькому
У Хмельницькому втілюватиметься в життя міжнародний проект \”Муніципальна енергетична реформа в Україні\”Енергетична реформа в Хмельницькому
Місто Хмельницький стало учасником міжнародного проекту технічної допомоги Агентства з Міжнародного розвитку США (USAID) \”Муніципальна енергетична реформа в Україні\” (МЕР). Основними цілями проекту є удосконалення енергетичної політики, розвиток енергоефективності та збільшення інвестицій в енергетичний сектор, повідомляють на сайті Хмельницької міської ради.
В рамках цього проекту працівники департаменту економіки Хмельницької міської ради взяли участь у першому установчому семінарі, який відбувся 14-15 січня в місті Києві. Учасниками семінару були посадовці з інших міст, представники Уряду України, Державного агентства з енергоефективності, Асоціації міст України, Асоціації “Енергоефективні міста України”, болгарської компанії \”ЕнЕфект\”, регіональних навчальних центрів.
Результатом реалізації проекту має стати розробка Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Хмельницького та Кадастру викидів парникових газів по місту, необхідних для виконання Угоди МЕРів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього