Мужніх і нескорених патріотів привітали з Днем захисника України
У переддень нового державного свята – Дня захисника України, яке за Указом Президента України Петра Порошенка відзначатиметься 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем українського козацтва та Днем створення УПА, у Хмельницькій обласній філармонії вшановували ветеранів, представників доблесних Збройних сил України, добровольчих батальйонів, прикордонників, волонтерів, які вкотре довели, що Україну не перемогти.Мужніх і нескорених патріотів привітали з Днем захисника України
У переддень нового державного свята – Дня захисника України, яке за Указом Президента України Петра Порошенка відзначатиметься 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем українського козацтва та Днем створення УПА, у Хмельницькій обласній філармонії вшановували ветеранів, представників доблесних Збройних сил України, добровольчих батальйонів, прикордонників, волонтерів, які вкотре довели, що Україну не перемогти.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували світлу пам\’ять усіх, хто загинув у боротьбі за незалежність України.

Від імені Хмельницької влади учасників урочистей привітав заступник міського голови Григорій Давиденко. «За останні півтора року слово «захисник» набуло для усіх нас особливого значення. Триває жорстока боротьба за цілісність і соборність України. Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструєте ви, шановні наші військовослужбовці, на Сході України, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість жити у вільній та цивілізованій країні»,- підкреслив Григорій Михайлович, звертаючись до присутніх у залі захисників.

Заступник міського голови запевнив, що мешканці міста завжди пам’ятатимуть наших Героїв-хмельничан, які заплатили найдорожчу ціну – власне життя, захищаючи незалежність і краще майбутнє України. Це Герої Небесної Сотні – Артем Мазур і Людмила Шеремет, 24 військовослужбовці військових частин Хмельницького, які героїчно загинули під час виконання службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції.

«Їх подвиг навіки вкарбується в історію, а приклад їх жертовної любові до свого народу, буде освячувати життєву дорогу молодого покоління українців, стане моральним імперативом для всіх нас»,- наголосив Григорій Давиденко.

Григорій Михайлович подякував кожній родині, чиї сини захищають нашу землю, кожному, хто активно допомагає українському війську. Поінформував, що аби протистояти підступному ворогу від міста Хмельницького у підрозділи Збройних сил України з початку антитерористичної операції, лише через міський військкомат, передано понад 80 одиниць техніки. Через Благодійний фонд \”Надія\” на рахунок, створений за ініціативи Хмельницької міської ради, небайдужі хмельничани, перераховують значну фінансову допомогу, яка використовується для потреб військових, що беруть участь в антитерористичній операції, та підтримки сімей загиблих військовослужбовців.

Хмельницькою міською радою у якості шефської допомоги військовим частинам лише за перше півріччя поточного року було виділено понад 1,5 млн. гривень.

Заступник міського голови побажав всім захисникам, всім патріотам України козацького здоров’я, сили духу та енергії для нових перемог.

За сумлінне виконання військового обов’язку, високу професійну майстерність, мужність, самовідданість, вірність Присязі та з нагоди святкування Дня захисника України Григорій Давиденко нагородив грамотами з врученням цінних подарунків військовослужбовців військових частин міста, учасників АТО.

Кращі митці і виконавці краю подарували захисникам концерт патріотичного звучання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього