М`яким покаранням за хабарництво колишні чиновники з Летичева не відбудутьсяКасаційну скаргу прокуратури Хмельницької області у кримінальній справі стосовно колишніх голови Летичівської райдержадміністрації та керуючого справами районної ради задоволено Вищим спеціалізованим судом з розгляду цивільних та кримінальних справ.

Ухвалу апеляційного суду області щодо вказаних осіб скасовано у зв’язку з істотними порушеннями кримінального процесуального закону та м’якістю призначеного покарання.М`яким покаранням за хабарництво колишні чиновники з Летичева не відбудутьсяКасаційну скаргу прокуратури Хмельницької області у кримінальній справі стосовно колишніх голови Летичівської райдержадміністрації та керуючого справами районної ради задоволено Вищим спеціалізованим судом з розгляду цивільних та кримінальних справ.

Ухвалу апеляційного суду області щодо вказаних осіб скасовано у зв’язку з істотними порушеннями кримінального процесуального закону та м’якістю призначеного покарання.
Нагадаємо, колишніх посадовців визнано винними у тому, що за попередньою змовою між собою, за сприяння у відведенні двох земельних ділянок площею 0,5 га вимагали у приватного підприємця 30 тис. доларів США хабара, частину якого в сумі 15 тис. доларів одержали.

За рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій їх засуджено за ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.368 КК України до позбавлення волі із застосуванням більш м’якого покарання, ніж передбачено законом, та звільненням від відбування покарання з випробуванням.

Тому на ці рішення прокуратурою області було внесено касаційну скаргу. Наразі кримінальну справу направлено на новий апеляційний розгляд.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього