В області для покращення стану оповіщення за рахунок бюджетів всіх рівнів у 2016 році виділили 710 тисяч гривень, проте низка питань залишається невирішеними. На цьому наголосив заступник голови ОДА Володимир Кальніченко під час засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає сайт “Є”.

І хоч основним і найбільш надійним засобом оповіщення населення про небезпеку залишається проводове радіомовлення, щороку прослідковується тенденція щодо зменшення кількості населення, яку можна оповістити за його допомогою.

«У Деражнянському районі цей показник становить – 13%, в Новоушицькому – 12%, в Волочиському – 7% населення, в Ярмолинецькому – 3%. За рахунок місцевих бюджетів у 2016 році проведено роботи по придбанню, ремонту та встановленню 5 сирен ручного запуску, 3 мегафонів, 754 FM-приймачів, 7 пристроїв автоматичного додзвону та 61 вуличного гучномовця у Білогірському, Віньковецькому, Полонському, Старокостянтинівському, Теофіпольському, Чемеровецькому районах та місті Шепетівка. У Славутському районі встановили 23 сигнально-гучномовні системи з трансляцією ФМ-діапазону.», – доповів начальник управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Євген Данилюк.

 

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Гроші фінансової піраміди “Helix” відмивали через 6 фірм у Хмельницькому

У справі підозрюваного у створенні фінансової піраміди ««Helix»