Twisted hryvnia

У 2016 року в бюджеті Хмельницького не використано 116 млн. гривень на поточні та капітальні видатки.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник фінуправління Сергій Ямчук.

За його словами, суттєвого недофінаснування зазнав капітальний ремонт міських доріг – близько 30 млн. грн. Кошти не вдалося використати  через затягування термінів підготовки проектно-кошторисної документації, а також самих тендерних процедур.

Крім цього, не в повній мірі були освоєні видатки на будівництво соціальних об’єктів, зокрема, реконструкцію плавального басейну у Гречанах, дитсадок №25, міську лазню (освоєно 900 тис. грн при плані 2,7 млн. грн).

Водночас пан Ямчук зауважив, що завдяки заходам енергозбереження, торік вдалося зекономити на енергоносіях 4,3 млн. грн. Також за рахунок елктронних закупівель міський бюджет заощадив 5,5 млн. грн.

“Звісно, що у грудні можна було порозпилювати кошти на дрібніші об’єкти, якщо ставити за мету стовідсоткове виконання плану. Однак у місті є багато пріоритетних соціальних об’єктів і заходів, які вимагають акумулювання бюджетних грошей. Це і зведення НВК в мікрорайоні Озерна, на який цьогріч направимо 20 млн. грн, це і закупівля тролейбусів на автономному ходу – хочемо купити чотири одиниці загальною вартістю 36 млн. грн”, – наголосив він.

Посадовець додав, що розподілення вільних лишків відбудеться на березневій сесії міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою