На 10 років засудили чоловіка, якій вбив рідного брата
Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок чоловікові, який 21 грудня 2014 року убив рідного брата через те, що… той не дав йому похмелитися.На 10 років засудили чоловіка, якій вбив рідного брата
Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок чоловікові, який 21 грудня 2014 року убив рідного брата через те, що… той не дав йому похмелитися, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
Обидва брати прожили піввіку, але ні розуму, ні статків не набралися. А все через постійну пиятику. 52-річний підозрюваний взагалі вів бродячий спосіб життя і ночував на хмельницькому автовокзалі, але з початком холодів приїхав до брата в одне із сіл Хмельницького району. Це сталося приблизно за 10 днів до вбивства. Увесь цей час брати непробудно пиячили. От і того дня обидва були добряче «під градусом». Молодший, 49-річний чоловік, щоб полегшити свій стан, сходив у село і знайшов, де похмелитися. Це прямо-таки обурило старшого. Зав’язалась суперечка, в ході якої «ображений» схопив металеву трубу від старого ліжка і більше 10 разів вдарив нею рідного брата по голові.
Після того, як господар будинку перестав подавати ознаки життя, його брат побіг по сусідах з проханням допомогти, бо братові «погано». Але оскільки у чоловіків була, м’яко кажучи, не дуже хороша репутація, односельці особливо не зважали на черговий п’яний «концерт». Послухали чоловіка сільський голова та місцевий фельдшер, які першими прибули на місце злочину та виявили тіло потерпілого. Вони і зателефонували в міліцію.
Спочатку підозрюваний заперечував свою провину, але кров на його руках і одязі та знаряддя вбивства свідчили про інше. Врешті-решт, протверезівши, він остаточно усвідомив, що накоїв та зізнався у братовбивстві.
Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд розглянув матеріали провадження і визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України і засудив його до 10 років позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту