На Андрія у Кам`янці-Подільському запрошують зіграти в квестДля усіх любителів цікавих пригод, екстремальних відчуттів, інтелектуальної кмітливості, незабутніх вражень, миттєвих рішень – «КВЕСТ на Андрія!!!», 13 грудня.На Андрія у Кам`янці-Подільському запрошують зіграти в квестДля усіх любителів цікавих пригод, екстремальних відчуттів, інтелектуальної кмітливості, незабутніх вражень, миттєвих рішень – «КВЕСТ на Андрія!!!»,13 грудня
Гра полягатиме у вирішенні завдань-загадок на різних об\’єктах міста, де будуть заховані коди. Їх потрібно буде знайти та відправити смс, щоб отримати наступне завдання. Переможцем стане той, хто пройде всі перешкоди найпершим.

Завдання-загадки будуть спрямовані на історичні знання, орієнтування по місту, комунікабельність, загальну ерудованість, логічне мислення, кмітливість, винахідливість, нестандартний підхід, спостережливість.

Із собою потрібно мати фотоапарат, ліхтарик, карту міста (не обов\’язково), вихід до Інтернету або штабіста (людина, що допомагає вам, сидячи в мережі), олівець, ручку, кишенькові гроші.

Призовий фонд формуватиметься із вступних внесків команд-учасниць (стартовий внесок з команди складатиме 75 грн, у команді бере участь до 7 чоловік). Частина коштів піде на розробку гри та подарунки призерам!

Деталі квесту – на сайті http://kampod.at.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього